III Edycja - LATO 2018

Cena już od 299 zł za tydzień!!!

 

W cenie m. in.: 3 posiłki dziennie • Codziennie atrakcyjne wycieczki tematyczne • Opieka nad dziećmi w godzinach 7.00-17.00 • Ubezpieczenie NNW • Interaktywne, rozwijające kreatywność zajęcia z j. angielskiego - 2 godz. dziennie Bilety wstępu na wszystkie atrakcje Czytanie przed II śniadaniem – „W Krainie Gryfitów. Podania, legendy i baśnie Pomorza Zachodniego”

Lokalizacja Półkolonii:

ul. Lipowa 11a, Wołczkowo.

Zapraszamy dzieci ze: Szczecina ∗ Bezrzecza ∗ Mierzyna ∗ Dobrej

Drodzy Rodzice!!!

Jeżeli szukacie dla swoich dzieci sposobu na aktywne spędzenie wakacji, w przyjaznej atmosferze, w czasie w którym w sposób naturalny zabawa łączy się z nauką, a każda przygoda w formie wycieczki jest jednocześnie skarbnicą wielu fascynujących ciekawostek i umiejętności, to Aktywne Półkolonie Językowe Bella na tropie przygody, są właśnie tym czego szukacie.

Czytaj więcej...

Bezstresowa forma egzaminu!!!

Najbliższa sesja egzaminacyjna już 16-go czerwca 2018 r.

Drodzy Rodzice,
jeżeli chcecie sprawdzić na jakim poziomie umiejętności językowych są Wasze Dzieci po kilku latach nauki języka angielskiego i uzyskać jednocześnie prestiżowy, międzynarodowy certyfikat od największej instytucji egzaminacyjnej w Wielkiej Brytanii – Edexcel, to zapraszamy do zapisów na czerwcową sesję egzaminacyjną PTE Young Learners na jednym z 4 poziomów zaawansowania do wyboru.

Egzaminy zostały zaprojektowane tak, aby zachęcić dzieci do uczenia się języka angielskiego, a format egzaminu sprawia, że czują się one swobodnie podczas oceniania. Przykładowe testy oraz film z przebiegiem egzaminu ustnego można zobaczyć Tutaj

Czytaj więcej...

Prestiżowe certyfikaty - język angielski ogólny i biznesowy.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na początku 2017 roku przeszliśmy pozytywnie audyt Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (London Chamber of Commerce and Industry), w skutek czego dołączyliśmy do elitarnego grona Akredytowanych Centrów Egzaminacyjnych LCCI IQ w Polsce.

Dzięki temu nasza oferta wzbogaciła się o kolejne prestiżowe, międzynarodowe egzaminy sprawdzające poziom znajomości języka angielskiego zarówno ogólnego jaki i biznesowego: English for Business; Spoken English for Industry and Commerce; Diploma in Business English for International Managers; JETSET - Senior English Test; JETSET - Junior English Test.

Oczywiście w dalszym ciągu jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE General i PTE Young Learners.

Jeżeli zatem potrzebujesz certyfikatu językowego, który jest uznawany m. in. przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Urząd Służby Cywilnej oraz większość pracodawców i renomowanych uczelni wyższych na całym świecie, to koniecznie musisz zapoznać się z naszą ofertą.

Wszystkie potrzebne informacje na temat każdego z naszych egzaminów, łącznie z przykładowymi testami z lat ubiegłych znajdziesz Tutaj

Zdobądź darmowy roczny kurs dla swojego dziecka + komplet podręczników!!!

Jeżeli Twoje dziecko chodzi do Szkoły Podstawowej, z którą nie nawiązaliśmy jeszcze współpracy, to pomóż nam stworzyć w niej minimum jedną (8-osobową) grupę, a w ramach tej grupy Twoje dziecko przez rok czasu będzie uczyć się za darmo.

Czytaj więcej...