III Edycja - LATO 2018

Cena już od 299 zł za tydzień!!!

 

W cenie m. in.: 3 posiłki dziennie • Codziennie atrakcyjne wycieczki tematyczne • Opieka nad dziećmi w godzinach 7.00-17.00 • Ubezpieczenie NNW • Interaktywne, rozwijające kreatywność zajęcia z j. angielskiego - 2 godz. dziennie Bilety wstępu na wszystkie atrakcje Czytanie przed II śniadaniem – „W Krainie Gryfitów. Podania, legendy i baśnie Pomorza Zachodniego”

Lokalizacja Półkolonii:

ul. Lipowa 11a, Wołczkowo.

Zapraszamy dzieci ze: Szczecina ∗ Bezrzecza ∗ Mierzyna ∗ Dobrej

Drodzy Rodzice!!!

Jeżeli szukacie dla swoich dzieci sposobu na aktywne spędzenie wakacji, w przyjaznej atmosferze, w czasie w którym w sposób naturalny zabawa łączy się z nauką, a każda przygoda w formie wycieczki jest jednocześnie skarbnicą wielu fascynujących ciekawostek i umiejętności, to Aktywne Półkolonie Językowe Bella na tropie przygody, są właśnie tym czego szukacie.

„I loe Szczecin!!!”, to motyw przewodni III Edycji półkolonii z Bellą.

W związku z tym wiele przygotowanych przez nas na lato 2018 atrakcji związanych jest z Naszym Pięknym Miastem. Bella wraz z Przyjaciółmi odwiedzać będzie najciekawsze miejsca w Szczecinie. Dzieci poznają również legendy i prawdziwe historie związane z Grodem Gryfa i Pomorzem Zachodnim.

 Bogaty program naszych półkolonii dostosowany jest do dzieci w wieku 5-10 lat.

Każdy turnus trwa 2 tygodnie. Jeżeli jednak będzie taka potrzeba, to istnieje również możliwość wykupienia tylko jednego z 2 tygodni turnusu.

Terminy:

I Turnus – 2-13.07.2018 r.
II Turnus – 16-27.07.2018 r.

Ilość miejsc jest ograniczona!!!

Więcej informacji na temat naszych półkolonii oraz formularz zapisów online znajdziesz Tutaj