Treść główna

Bella – Centrum Edukacji, to ogólnopolska szkoła języka angielskiego, specjalizująca się przede wszystkim w edukacji dzieci i młodzieży oraz nauczycieli.

Certyfikaty językowe

Jednocześnie jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym, uznanych na całym świecie, międzynarodowych certyfikatów PTE w wersji dla dzieci (PTE Young Learners) i dla dorosłych (PTE General), które dla chętnych stanowić mogą zwieńczenie kursu j. angielskiego.

Posiadamy również akredytację Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (LCCI) i mamy możliwość przygotowania kandydatów oraz przeprowadzenia branżowych egzaminów językowych znajdujących się w szerokiej ofercie LCCI.

Angielski online dla dzieci (szkoła podstawowa)

Nasze kursy językowe online wyróżniają się niezwykłą skutecznością, dzięki autorskiej metodzie nauczania opracowanej w oparciu o 12 lat doświadczenia w branży edukacyjnej, w trakcie których podnieśliśmy kompetencje językowe tysiącom naszych uczniów.

Zajęcia prowadzone są z udziałem doświadczonych nauczycieli, na intuicyjnej w obsłudze platformie ZOOM z wykorzystaniem multimedialnych, interaktywnych pomocy dydaktycznych.

Dobór atrakcyjnych dla danej grupy wiekowej interaktywnych narzędzi edukacyjnych sprawia, że nasi uczniowie chętnie siadają przed komputerem, żeby odbyć kolejne zajęcia.

Interakcja jest kluczowym elementem, pozwalającym uzyskać pełne skupienie na lekcji, co w 100% przekuwa się na osiągane efekty nauczania.

Dzięki dużej ilości interaktywnych ćwiczeń wykonywanych w trakcie zajęć, w znacznym stopniu wiedza przyswajana jest przez uczniów w sposób intuicyjny.

Angielski online dla młodzieży i dorosłych

Kursy dla młodzieży i dorosłych prowadzone są w rozbiciu na poziomy zaawansowania posiadanych umiejętności językowych oraz cel przystąpienia do kursu.

W pierwszej kolejności każdy ze słuchaczy musi wykonać test poziomujący (placement test), który pozwoli nam określić faktyczny poziom znajomości j. angielskiego.

Drugim istotnym elementem jest cel jaki sobie stawia słuchacz przystępując do kursu.

Formuła zajęć różni się bowiem od tego, czy decydując się na nasz kurs chcesz:

  • przygotować się do matury
  • przygotować się do uzyskania certyfikatu PTE General
  • uzyskać kwalifikacje do nauki języka angielskiego w szkołach publicznych
  • podnieść jedynie swoje umiejętności językowe bez żadnego konkretnego celu.

Dopiero po zgraniu tych dwóch elementów słuchacze dzieleni są na odpowiednie grupy zajęciowe.