Bella - Centrum Edukacji

Bella - Akredytowane Centrum Egzaminacyjne PTE i LCCI IQ Wszystkie poziomy zaawansowania A1 - C2

Prestiżowe certyfikaty - język angielski ogólny i biznesowy.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na początku 2017 roku przeszliśmy pozytywnie audyt Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (London Chamber of Commerce and Industry), w skutek czego dołączyliśmy do elitarnego grona Akredytowanych Centrów Egzaminacyjnych LCCI IQ w Polsce.

Dzięki temu nasza oferta wzbogaciła się o kolejne prestiżowe, międzynarodowe egzaminy sprawdzające poziom znajomości języka angielskiego zarówno ogólnego jaki i biznesowego: English for Business; Spoken English for Industry and Commerce; Diploma in Business English for International Managers; JETSET - Senior English Test; JETSET - Junior English Test.

Oczywiście w dalszym ciągu jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE General i PTE Young Learners.

Jeżeli zatem potrzebujesz certyfikatu językowego, który jest uznawany m. in. przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Urząd Służby Cywilnej oraz większość pracodawców i renomowanych uczelni wyższych na całym świecie, to koniecznie musisz zapoznać się z naszą ofertą.

Wszystkie potrzebne informacje na temat każdego z naszych egzaminów, łącznie z przykładowymi testami z lat ubiegłych znajdziesz Tutaj