Bella - Centrum Edukacji

Aktywne Półkolonie Językowe "Bella na tropie przygody"

IV Edycja - LATO 2019

Cena już od 299 zł za tydzień!!!

W cenie m. in.: 3 posiłki dziennie • Codziennie atrakcyjne wycieczki tematyczne • Opieka nad dziećmi w godzinach 7.00-17.00 • Ubezpieczenie NNW • Interaktywne, rozwijające kreatywność zajęcia z j. angielskiego - 2 godz. dziennieBilety wstępu na wszystkie atrakcje • Czytanie przed II śniadaniem – „Angielskie baśnie i legendy”

Lokalizacja Półkolonii: • ul. Lipowa 11a, Wołczkowo.

Zapraszamy dzieci ze: SzczecinaBezrzeczaMierzynaDobrej

Drodzy Rodzice!!!
Jeżeli szukacie dla swoich dzieci sposobu na aktywne spędzenie wakacji, w przyjaznej atmosferze, w czasie w którym w sposób naturalny zabawa łączy się z nauką, a każda przygoda w formie wycieczki jest jednocześnie skarbnicą wielu fascynujących ciekawostek i umiejętności, to Aktywne Półkolonie Językowe Bella na tropie przygody, są właśnie tym czego szukacie.

W trakcie IV Edycji, naszych półkolonii oprócz fascynujących wycieczek, na które wyruszać będziemy każdego dnia, Bella i jej Drużyna Poszukiwaczy Przygód wyruszy również w wirtualną podróż po najciekawszych zakątkach Wielkiej Brytanii, poznając kulturę oraz zwyczaje jej mieszkańców.

Dodatkowo każdego poranka w ramach „Czytania przed II śniadaniem” królować będą angielskie baśnie i legendy.

Bogaty program półkolonii dostosowany jest do dzieci w wieku 5-10 lat.

Każdy turnus trwa 2 tygodnie. Jeżeli jednak będzie taka potrzeba, to istnieje również możliwość wykupienia tylko jednego z 2 tygodni turnusu.

Terminy:

I Turnus – 1-12.07.2019 r.
II Turnus – 15-26.07.2019 r.

Ilość miejsc jest ograniczona!!! Więcej informacji na temat naszych półkolonii oraz formularz zapisów online znajdziesz Tutaj