Bella - Centrum Edukacji

O nas

Wszystko zaczęło się w Szczecinie w 2008 roku.

Centrum Edukacji Bella, to szkoła językowa, która powstała z pasji do nauczania dzieci.

Od samego początku naszej działalności nastawiliśmy się przede wszystkim na edukację wczesnoszkolną.

Już od najmłodszych lat walczymy ze stereotypem, że zajęcia w szkole są jedynie przykrą koniecznością. Budowanie w dzieciach poczucia, że nauka języków obcych jest przyjemną, pełną przygód zabawą bezpośrednio przekłada się na ich zaangażowanie nie tylko w czasie zajęć, ale również w domu, kiedy to bawiąc się w język angielski, czy niemiecki utrwalają zdobyte umiejętności.

Oczywiście oprócz przyjemności jaką musi czerpać z nauki nasz każdy uczeń, głównym priorytetem Centrum Edukacji Bella jest skuteczność nauczania.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, obserwacja ich zaangażowania podczas zajęć, oraz czynionych postępów w nauce pozwoliły nam wypracować autorską, innowacyjną metodę nauczania, dostosowaną do potrzeb danej grupy wiekowej.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia nasi lektorzy dobierają odpowiednie narzędzia motywujące dzieci do pełnego zaangażowania w trakcie zajęć.

Wzrost efektywność nauki podnosi również utrzymanie odpowiedniego tempa zajęć, poprzez umiejętne dobranie gier i zabaw edukacyjnych, co pozwala nauczycielowi skupić uwagę dzieci od pierwszej, do ostatniej minuty lekcji.

Efekty widoczne są już po kilku tygodniach nauki.

Centrum Edukacji Bella, to zespół młodych, a za razem doświadczonych lektorów, którzy do każdych zajęć podchodzą z pasją, ogromną cierpliwością i dużym dystansem do siebie.

To kochający dzieci i swoją pracę nauczyciele, którzy czerpią radość i satysfakcję z każdego, nawet najdrobniejszego sukcesu swoich podopiecznych.

Prowadzimy zajęcia na terenie Szkół Podstawowych, dostosowując plan zajęć do szkolnego planu lekcji.

Nie ma nas jeszcze w Twojej szkole? Skontaktuj się z nami. Wspólnie spróbujemy to zmienić.